+371 220 10 754
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Salīdzināt preces ()
Vecums: 8+ gadi
Izcelsmes valsts: CZ
Zīmols: LEGO MINECRAFT

Par preci

Aizraujošs LEGO Minecraft piedzīvojums ar iedvesmojošu vidi, piederumiem un tēliem no populārās datorspēles. Kad cīņā pret naidīgajiem iebrucējiem metas noslēpumainā Minecraft Kai figūra, iespējams ir jebkas!

Daudzveidīgas būvēšanas un rotaļu iespējas bērniem. Komplektā iekļautas 3 Minecraft teritorijas - tuksneša namiņš ar plakanu jumtu, tirdzniecības vieta un ražas lauks. Spēlētāji pārkārto komplektu, radot nebeidzamus lomu spēļu scenārijus. 

Produkta īpašības:

  • Parādi Minecraft spēlētājiem jaunu dimensiju ar šo LEGO Minecraft komplektu. Bērni pārkārto visas trīs sadaļas, radot augsni nebeidzamiem praktiskiem piedzīvojumiem, kuros stājas pretī naidīgiem briesmoņiem un to kodīgajam nezvēram Nemierniekam.
  • Bērni būs sajūsmā par 2020. gada janvāra jaunajiem Laupītājiem un lielo, kodīgo Nemiernieku, kas nes Laupītājus uz muguras. Šie ļaundari uzjunda konfliktus un mudina uz darbību gan šajā spēlē, gan jebkurā citā LEGO Minecraft komplektā.
  • Noslēpumainā Kai figūra steidzas glābt ciema iedzīvotājus, namiņu tuksnesī, tirdzniecības vietu un ražu. Pēc cīņas beigām spēlētāji var pārkārtot trīsdaļīgo komplektu un turpināt aizraujošos piedzīvojumus.
  • Zēniem un meitenēm no 7 gadu vecuma patiks būvēt, rotaļāties, pārkārtot un atkal rotaļāties ar šo daudzpusīgo Minecraft komplektu. 
  • Trīsdaļīgā komplekta aptuvenie izmēri: garums 46 cm, platums 34 cm, augstums 26 cm. Kad daļas ir pārkārtotas un apvienotas ar citiem LEGO komplektiem, jautrība vēršas plašumā!
  • Praktiskas rotaļas reālajā pasaulē bez baterijām veicina bērnu pirkstu veiklību, radošo domāšanu un problēmu risināšanas prasmes. Rotaļājoties atsevišķi vai grupā, bērnu iztēle nodrošina nebeidzamu jautrību.
  • Bērni var uzreiz ķerties klāt un būvēt to, ko paši vēlas, vai arī izpētīt vienkāršās instrukcijas un sākt būvēt uzreiz, sekojot tām. Ja ceļvedis pazūd, jaunu versiju var vienkārši lejupielādēt vietnē LEGO.com\buildinginstructions.
  • LEGO Minecraft būvēšanas komplekti pārnes Minecraft tiešsaistes piedzīvojumus realitātē. LEGO Minecraft komplekti ar augstas kvalitātes un autentiska izskata modeļiem paver bērnu rotaļām jaunu dimensiju.
  • LEGO būvēšanas komplekti atbilst visaugstākajiem nozares standartiem un mūsu stingrajiem kvalitātes kritērijiem, lai klucīši būtu viegli savienojami un saderīgi. Tos var viegli savienot un atdalīt.
  • Uzņēmumā LEGO Group klucīši un detaļas tiek mestas, spiestas, savītas, karsētas, kostas locītas, skrāpētas un stieptas, lai nodrošinātu to atbilstību drošības un kvalitātes standartiem un ikviens būtu pārliecināts par bērna drošību.
CE marķējums – preci ir novērtējis ražotājs un tā tiek uzskatīta par atbilstošu ES drošības, veselības un vides prasībām.
Bērnu sapņi piepildās! Mēs palīdzēsim izvēlēties, ko īpašu bērnam - dāvanu dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, Lieldienās vai vienkārši gribat iepriecināt savu atvasi? Toys Planet plašs sortiments, katrai vecuma grupai – sākot ar zīdaiņu rotaļlietām līdz pat pusaudžu interesējošām lietām. Jūs interesē LEGO MINECRAFT zīmols? Apmeklējiet veikalus vai ieskatieties tiešsaistes katalogā- palīdzēsim izvēlēties piemērotako! Pašiem mazākajiem piedāvājam izglītojošas rotaļlietas, radošos komplektus, krāsainas lelles vai iespaidīgas automašīnas. Tiem, kas plāno brīvo laiku pavadīt kopā ar ģimeni, iesakām iepazīt galda spēļu un puzļu sortimentu. Un protams neaizmirsīsim par bērnu skrejriteņiem vai velosipēdiem! Āra rotaļlietas ir lieliski piemērotas ceļošanai vai pastaigām. Bērns jau ir noskatījis LEGO® 21160 Minecraft Laupītāju sirojums – uzzini par to vairāk. Augstas kvalitātes rotaļlieta, par lielisku cenu– tieši tāds ir LEGO® 21160 Minecraft Laupītāju sirojums.
Fotogrāfijā attēlotās preces krāsas var nedaudz atšķirties. Preces aprakstā sniegtai informācijai ir vispārīgs raksturs, tāpēc var nebūt norādīti visi preces parametri. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums pa e-pastu.

LEGO® 21160 Minecraft Laupītāju sirojums

Kods: 4040101-4464
Svītrkods: 5702016618273
6799
8499
67,99 €
84,99 €
Pērkot vismaz 3 rotaļlietas, saņem -20%! Tikai tiešsaistē!
Preču daudzums ir ierobežots
Derīga līdz 2022-08-15
Piegāde
Ātra piegāde 1-3 darba dienu laikā. Bezmaksas piegāde, ja preču summa sasniedz 60 EUR un vairāk.
Saņemšana
Saņemšana 2h laikā
Pasūtot līdz plkst. 12.00, saņemiet tajā pašā dienā bez maksas veikalā
Atvainojamies Pagaidām nav
Novērtējiet mūs