+371 622 00 854
I-V: 9:00-16:00
Salīdzināt preces ()
Vecums: 7+ gadi
Zīmols: LEGO FRIENDS
Izcelsmes valsts: Ķīna

Par preci

Paplašiniet savu bērnu pasaules redzējumu, izmantojot Mijas savvaļas dzīvnieku glābšanas misiju (41717), kurā mazie konstruktori no 7 gadu vecuma, iemācās rūpēties par ievainotiem dzīvniekiem. Bērni pievienojas LEGO Friends Mijai un kopā dodas sapņu praksē dzīvnieku glābšanas centrā.

Produkta īpašības:

 • Jauku funkciju pārpilnība. Komplektā ietilpst savvaļas dzīvnieku glābšanas centrs, trīs lelles, trīs rotaļlietu safari savvaļas dzīvnieki, ATV un atsevišķa akmeņaina atseguma aina.
 • Autentiski aksesuāri. Šajā komplektā ir iekļautas daudzas procedūras, lai palīdzētu bērniem izspēlēt reālus stāstus par dzīvnieku aprūpi, kā arī rācija un kamera, safari piedzīvojumiem.
 • Radoša dāvana bērniem, kuriem patīk rotaļu safari dzīvnieki. Šis LEGO Friends komplekts var būt lieliska dāvana dzimšanas dienā vai citā īpašā gadījumā, zēniem un meitenēm, kuriem patīk rotaļāties par dzīvnieku aprūpi.
 • Izmēri. Centrs ir 16 cm augsts, 24 cm plats un 7 cm dziļš. ATV ir 5 cm augsts, 8 cm garš un 5 cm plats.
 • Digitālais būvniecības ceļvedis jautrākai būvniecībai. Izmantojot lietotni LEGO Building Instructions, mazie dzīvnieku mīļotāji var tuvināt, pagriezt un vizualizēt sava modeļa digitālo versiju.
 • Spēle, kas rosina mācīties. LEGO Friends rotaļlietas ir izstrādātas, lai palīdzētu bērniem kopā ar saviem mīļajiem izpētīt savus vaļaspriekus un izpratni par apkārtējo pasauli.
 • Augstākā kvalitāte, bez kompromisiem. LEGO spēļu komplekti atbilst stingriem nozares kvalitātes standartiem un nodrošina drošus savienojumus un izturīgus modeļus.
 • Drošība garantēta. LEGO Friends komplekti tiek rūpīgi pārbaudīti, lai nodrošinātu to atbilstību stingrajiem, globālajiem drošības standartiem.

41717_lifestyle-62d6505491ee2.jpg

Savvaļas dzīvnieku centra komplekts

Aizved bērnus safari piedzīvojumā ar savvaļas dzīvnieku centra komplektu, kur bērni var izspēlēt rūpes par dzīvniekiem.

41717_hero-62d6506a49bac.jpg

Aizraujošas dzīvnieku aprūpes rotaļas

Bērni steidzas palīgā ar interesantu kvadriciklu, izglābj zebru, aprūpē to bāzē un palīdz ārstei pētījumos.

41717_inthebox-62d6507d1416e.jpg

Dāvanas dzīvnieku mīļotājiem

Lieliska dāvana visiem gadījumiem zēniem un meitenēm no 7 gadu vecuma, kuriem rūp dzīvnieku saglabāšana.

CE marķējums – preci ir novērtējis ražotājs un tā tiek uzskatīta par atbilstošu ES drošības, veselības un vides prasībām.
Bērnu sapņi piepildās! Mēs palīdzēsim izvēlēties, ko īpašu bērnam - dāvanu dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, Lieldienās vai vienkārši gribat iepriecināt savu atvasi? Toys Planet plašs sortiments, katrai vecuma grupai – sākot ar zīdaiņu rotaļlietām līdz pat pusaudžu interesējošām lietām. Jūs interesē LEGO FRIENDS zīmols? Apmeklējiet veikalus vai ieskatieties tiešsaistes katalogā- palīdzēsim izvēlēties piemērotako! Pašiem mazākajiem piedāvājam izglītojošas rotaļlietas, radošos komplektus, krāsainas lelles vai iespaidīgas automašīnas. Tiem, kas plāno brīvo laiku pavadīt kopā ar ģimeni, iesakām iepazīt galda spēļu un puzļu sortimentu. Un protams neaizmirsīsim par bērnu skrejriteņiem vai velosipēdiem! Āra rotaļlietas ir lieliski piemērotas ceļošanai vai pastaigām. Bērns jau ir noskatījis 41717 LEGO® Friends Mia savvaļas dzīvnieku glābšanas centrs – uzzini par to vairāk. Augstas kvalitātes rotaļlieta, par lielisku cenu– tieši tāds ir 41717 LEGO® Friends Mia savvaļas dzīvnieku glābšanas centrs.
Fotogrāfijā attēlotās preces krāsas var nedaudz atšķirties. Preces aprakstā sniegtai informācijai ir vispārīgs raksturs, tāpēc var nebūt norādīti visi preces parametri. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums pa e-pastu.

41717 LEGO® Friends Mia savvaļas dzīvnieku glābšanas centrs

Kods: 4040101-5637
Svītrkods: 5702017154923
4499
5999
44,99 €
59,99 €
-25%, pērkot jebkuras 2 rotaļlietas! Tikai tiešsaistē ar ONE FAMILY karti
Cena ir derīga tikai pērkot tiešsaistē.
Preču daudzums ir ierobežots. Atlaides nesummējas.
Derīga līdz 2023-12-05
 • 3 x maksā 3 daļās bez papildu izmaksām, izvēlies ESTO 3
 • No € / mēn. maksā pa daļām ar ESTO nomaksu
  Līzinga kalkulators >
Piegāde
Bezmaksas piegāde Piegāde
Ātra piegāde 1-3 darba dienu laikā. Bezmaksas piegāde, ja preču summa sasniedz 60 EUR un vairāk.
Saņemšana
Saņemšana nākamajā darba dienā.
Pasūtot līdz plkst. 12.00, saņemiet tajā pašā dienā bez maksas veikalā
Atvainojamies Pagaidām nav
Novērtējiet mūs