+371 220 10 754
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Salīdzināt preces ()
Vecums: 3+ mēn.
Izcelsmes valsts: CN
Zīmols: FISHER PRICE

Par preci

  • Tā ir caurspīdīga bumbiņa, kuras iekšpusē ir jauka pīle, kas peld krāsainu bumbiņu jūrā.
  • Tiklīdz bumba tiek ripināta, pīle sāk šūpoties uz iekšā esošajiem ūdens viļņiem.
  • Bumbu var spēlēt gan ūdenī, gan uz grīdas.
  • Ieteicamais vecums no 3+ mēnešiem.
CE marķējums – preci ir novērtējis ražotājs un tā tiek uzskatīta par atbilstošu ES drošības, veselības un vides prasībām.
Bērnu sapņi piepildās! Mēs palīdzēsim izvēlēties, ko īpašu bērnam - dāvanu dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, Lieldienās vai vienkārši gribat iepriecināt savu atvasi? Toys Planet plašs sortiments, katrai vecuma grupai – sākot ar zīdaiņu rotaļlietām līdz pat pusaudžu interesējošām lietām. Jūs interesē FISHER PRICE zīmols? Apmeklējiet veikalus vai ieskatieties tiešsaistes katalogā- palīdzēsim izvēlēties piemērotako! Pašiem mazākajiem piedāvājam izglītojošas rotaļlietas, radošos komplektus, krāsainas lelles vai iespaidīgas automašīnas. Tiem, kas plāno brīvo laiku pavadīt kopā ar ģimeni, iesakām iepazīt galda spēļu un puzļu sortimentu. Un protams neaizmirsīsim par bērnu skrejriteņiem vai velosipēdiem! Āra rotaļlietas ir lieliski piemērotas ceļošanai vai pastaigām. Bērns jau ir noskatījis FISHER PRICE pīle bumbā, 4asst, DVH21 – uzzini par to vairāk. Augstas kvalitātes rotaļlieta, par lielisku cenu– tieši tāds ir FISHER PRICE pīle bumbā, 4asst, DVH21.
Fotogrāfijā attēlotās preces krāsas var nedaudz atšķirties. Preces aprakstā sniegtai informācijai ir vispārīgs raksturs, tāpēc var nebūt norādīti visi preces parametri. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums pa e-pastu.

FISHER PRICE pīle bumbā, 4asst, DVH21

Kods: 4010607-0669
Svītrkods: 887961369519
719
1099
7,19 €
7,19 €
Cena ir derīga tikai pērkot tiešsaistē.
Preču daudzums ir ierobežots
Piegāde
Bez maksas Piegāde
Bezmaksas piegāde, ja preču summa sasniedz 60 EUR un vairāk.
Saņemšana
Saņemšana Veikalā
Pasūtot līdz plkst. 12.00, saņemiet tajā pašā dienā bez maksas veikalā
Atvainojamies Pagaidām nav
Novērtējiet mūs