+371 220 10 754
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Salīdzināt preces ()
Vecums: 6+ mēn.
Zīmols: FISHER PRICE

Par preci

Jautrs krokodils ar formām, kuras var būvēt!

Bērni var novietot 4 formas, veidot kombinācijas un veidot tās uz šūpojoša krokodila vēdera. Tas palīdz mazulim attīstīt smalko motoriku un acu-rokas koordināciju, māca mazulim krāsas. Stumjot šo jautro krokodilu, viņš sāk šūpoties – tā mazais sāk saprast, ka viņa rīcība izraisa jautru reakciju! 

Produkta īpašības:

  • Četri spilgtas krāsas bantes derību un likšanas spēlēm.
  • Kad pagrūž krokodilu, viņš sāk šūpoties.
  • Attīsta domāšanas un problēmu risināšanas prasmes.
  • Detaļu likšana palīdz attīstīt mazuļa smalko motoriku.
  • Rotaļlieta arī iepazīstina mazuli ar krāsām.
CE marķējums – preci ir novērtējis ražotājs un tā tiek uzskatīta par atbilstošu ES drošības, veselības un vides prasībām.
Bērnu sapņi piepildās! Mēs palīdzēsim izvēlēties, ko īpašu bērnam - dāvanu dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, Lieldienās vai vienkārši gribat iepriecināt savu atvasi? Toys Planet plašs sortiments, katrai vecuma grupai – sākot ar zīdaiņu rotaļlietām līdz pat pusaudžu interesējošām lietām. Jūs interesē FISHER PRICE zīmols? Apmeklējiet veikalus vai ieskatieties tiešsaistes katalogā- palīdzēsim izvēlēties piemērotako! Pašiem mazākajiem piedāvājam izglītojošas rotaļlietas, radošos komplektus, krāsainas lelles vai iespaidīgas automašīnas. Tiem, kas plāno brīvo laiku pavadīt kopā ar ģimeni, iesakām iepazīt galda spēļu un puzļu sortimentu. Un protams neaizmirsīsim par bērnu skrejriteņiem vai velosipēdiem! Āra rotaļlietas ir lieliski piemērotas ceļošanai vai pastaigām. Bērns jau ir noskatījis FISHER PRICE rotaļlieta krokodīls "Stack&Rock", CDC48 – uzzini par to vairāk. Augstas kvalitātes rotaļlieta, par lielisku cenu– tieši tāds ir FISHER PRICE rotaļlieta krokodīls "Stack&Rock", CDC48.
Fotogrāfijā attēlotās preces krāsas var nedaudz atšķirties. Preces aprakstā sniegtai informācijai ir vispārīgs raksturs, tāpēc var nebūt norādīti visi preces parametri. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums pa e-pastu.

FISHER PRICE rotaļlieta krokodīls "Stack&Rock", CDC48

Kods: 4010607-0548
Svītrkods: 0887961037760, 887961037760
779
1299
7,79 €
12,99 €
* www.toysplanet.lv pirms akcijas bijusī standarta cena. Preču daudzums ir ierobežots.
Derīga līdz 2022-08-31
Piegāde
Bez maksas Piegāde
Bezmaksas piegāde, ja preču summa sasniedz 60 EUR un vairāk.
Saņemšana
Saņemšana Veikalā
Pasūtot līdz plkst. 12.00, saņemiet tajā pašā dienā bez maksas veikalā
Atvainojamies Pagaidām nav
Novērtējiet mūs