+371 220 10 754
I-IV: 8:00-17:00
Salīdzināt preces ()
Vecums: 8+ gadi
Izcelsmes valsts: CN
Zīmols: NATIONAL GEOGRAPHIC

Par preci

National Geographic eksperimentu komplekts, kas iepazīstinās jūsu bērnu ne tikai ar vielu radīšanas procesu, bet arī ar organismiem, kas viņam līdzinās un dzīvo uz mūsu planētas.

Produkta īpašības:

  • Informācija ir sniegta krāsainā un atraktīvā bukletā.

  • Tas noteikti ir lielisks laika pavadīšanas veids.

  • Komplektā ietilpst: zils pulveris (spīd tumsā), maisīšanas nūja, kaste instrumentu glabāšanai, informācijas buklets, instrukcijas.

CE marķējums – preci ir novērtējis ražotājs un tā tiek uzskatīta par atbilstošu ES drošības, veselības un vides prasībām.
Bērnu sapņi piepildās! Mēs palīdzēsim izvēlēties, ko īpašu bērnam - dāvanu dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, Lieldienās vai vienkārši gribat iepriecināt savu atvasi? Toys Planet plašs sortiments, katrai vecuma grupai – sākot ar zīdaiņu rotaļlietām līdz pat pusaudžu interesējošām lietām. Jūs interesē NATIONAL GEOGRAPHIC zīmols? Apmeklējiet veikalus vai ieskatieties tiešsaistes katalogā- palīdzēsim izvēlēties piemērotako! Pašiem mazākajiem piedāvājam izglītojošas rotaļlietas, radošos komplektus, krāsainas lelles vai iespaidīgas automašīnas. Tiem, kas plāno brīvo laiku pavadīt kopā ar ģimeni, iesakām iepazīt galda spēļu un puzļu sortimentu. Un protams neaizmirsīsim par bērnu skrejriteņiem vai velosipēdiem! Āra rotaļlietas ir lieliski piemērotas ceļošanai vai pastaigām. Bērns jau ir noskatījis NATIONAL GEOGRAPHIC Slime zinātniskais komplekts Blue, NGSLIMEB – uzzini par to vairāk. Augstas kvalitātes rotaļlieta, par lielisku cenu– tieši tāds ir NATIONAL GEOGRAPHIC Slime zinātniskais komplekts Blue, NGSLIMEB.
Fotogrāfijā attēlotās preces krāsas var nedaudz atšķirties. Preces aprakstā sniegtai informācijai ir vispārīgs raksturs, tāpēc var nebūt norādīti visi preces parametri. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums pa e-pastu.

NATIONAL GEOGRAPHIC Slime zinātniskais komplekts Blue, NGSLIMEB

Kods: 4050201-0145
Svītrkods: 816448022562
1039
1299
10,39 €
12,99 €
Pērkot vismaz 2 rotaļlietas, saņem -20% ar One Family karti
Preču daudzums ir ierobežots
Derīga līdz 2022-06-01
Piegāde
Bez maksas Piegāde
Bezmaksas piegāde, ja preču summa sasniedz 60 EUR un vairāk.
Saņemšana
Saņemšana Veikalā
Pasūtot līdz plkst. 12.00, saņemiet tajā pašā dienā bez maksas veikalā
Atvainojamies Pagaidām nav
Novērtējiet mūs