+371 220 10 754
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Salīdzināt preces ()
Vecums: 4+ gadi
Zīmols: LEGO CLASSIC

Par preci

Atver LEGO® Classic radošo zaļo klucīšu kārbu un ļauj vaļu bērni iztēlei! Var uzbūvēt 3 jautras klucīšu rotaļlietas: suni, helikopteru ar rotējošu propelleru un ābeli ar noņemamu gardu ābolu. Bērni sajauc klucīšus kopā, lai pielāgotu savus modeļus un veidotu paši savas unikālās būves. Kad bērni sāk iedzīvināt savā iztēlē radītos tēlus… viss ir iespējams!

Šī vienmēr aktuālā būvēšanas rotaļlieta sniedz tik daudz koši zaļas iedvesmas un ideju! Būvējot, rotaļājoties un pārbūvējot tiek veicināta bērnu iztēle un pilnveidotas prasmes, kas noderēs turpmākajā dzīvē. Veicini radošumu ar šo būvēšanas klucīšu rotaļlietu. Iepazīstini bērnus no 4 gadu vecuma ar radošu būvēšanu, izmantojot 3 viegli būvējamas LEGO® rotaļlietas. Var uzbūvēt jauku, zaļu suni, mini helikopteru ar rotējošu propelleru un ābeli ar noņemamu gardu ābolu. Ar vienkāršajām instrukcijām un interesantajām funkcijām jautrība var sākties jau tūlīt. Radošas rotaļas kļūst aizvien aizraujošākas, kad bērni kombinē klucīšus, lai pielāgotu modeļus, un tās nekad nebeidzas, jo bērni var būvēt aizvien jaunas pašu izdomātas būves. Veido dzīvē noderīgas prasmes ar šiem bērnu klucīšiem. LEGO Classic komplekti iedvesmo zēnus un meitenes būvēt, veidot un iztēloties. Bērni var nodoties nebeidzamām brīvām rotaļām un radošai pašizpausmei, vienlaikus pilnveidojot dzīvē noderīgas prasmes.

  •  Valdzinoša zaļu LEGO® klucīšu izlase bērniem no 4 gadu vecuma. No šī sākuma komplekta var uzbūvēt 3 viegli būvējamas rotaļlietas, un tas piedāvā nebeidzamu brīvas būvēšanas prieku un radošas iespējas.
  •  No 60 LEGO® klucīšiem un detaļām var uzbūvēt 3 modeļus — zaļu suni, mini helikopteru un ābeli. Un ar interesantām funkcijām un bezgala daudzām brīvas būvēšanas iespējām radošas rotaļas nekad nebeigsies.
  •  3 rotaļlietu uzbūvēšana un rotaļas ar tām ir tikai sākums. Kad bērni rada paši savus modeļus un stāstus, viss ir iespējams. Un, savienojot šo komplektu ar citām LEGO® rotaļlietām, paveras pavisam jauna jautru rotaļu dimensija.
  •  Šis LEGO® sākuma komplekts zēniem un meitenēm no 4 gadu vecuma būs lieliska dāvana gan iesācējiem, gan pieredzējušākiem būvētājiem, kuri vēlas paplašināt savu LEGO kolekciju.
  •  Šis LEGO® Classic radošais zaļo klucīšu komplekts ir lielisks sākuma komplekts. Savieno ar citiem LEGO komplektiem, lai iespējas kļūtu vēl plašākas.
  •  Baterijas nav nepieciešamas, tāpēc jautrība nekad nebeidzas. Šīs LEGO® rotaļlietas dzinējspēks ir bērnu iztēle, tāpēc tā veicina kritiskās domāšanas un problēmu risināšanas iemaņu attīstību!
  •  Vienkāršas, skaidras instrukcijas palīdzēs bērniem uzreiz sākt būvēšanu un rotaļas ar 3 sākuma modeļiem. Iepazīstot komplekta bezgalīgi plašās radošo rotaļu iespējas, radošā jautrība kļūst aizvien lielāka.
  •  LEGO® Classic komplektos ir interesanta klucīšu un detaļu izlase, kas iedvesmos brīvām un radošām rotaļām. Jautras un intuitīvas rotaļas, kas sniedz tik daudz ideju un iedvesmas! Ar LEGO Classic viss ir iespējams!
  •  Visas LEGO® rotaļlietas atbilst nozares visaugstākajiem standartiem. Tās ir savienojamas un saderīgas, un klucīšus ikreiz var viegli savienot un atvienot — un tā tas ir jau kopš 1958. gada.
  •  Uzņēmumā LEGO Group LEGO® klucīši un detaļas tiek mestas, spiestas, savītas, karsētas, kostas, locītas, skrāpētas un stieptas, lai nodrošinātu to atbilstību visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē un ir pilnīgi drošas bērnam.
CE marķējums – preci ir novērtējis ražotājs un tā tiek uzskatīta par atbilstošu ES drošības, veselības un vides prasībām.
Bērnu sapņi piepildās! Mēs palīdzēsim izvēlēties, ko īpašu bērnam - dāvanu dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, Lieldienās vai vienkārši gribat iepriecināt savu atvasi? Toys Planet plašs sortiments, katrai vecuma grupai – sākot ar zīdaiņu rotaļlietām līdz pat pusaudžu interesējošām lietām. Jūs interesē LEGO CLASSIC zīmols? Apmeklējiet veikalus vai ieskatieties tiešsaistes katalogā- palīdzēsim izvēlēties piemērotako! Pašiem mazākajiem piedāvājam izglītojošas rotaļlietas, radošos komplektus, krāsainas lelles vai iespaidīgas automašīnas. Tiem, kas plāno brīvo laiku pavadīt kopā ar ģimeni, iesakām iepazīt galda spēļu un puzļu sortimentu. Un protams neaizmirsīsim par bērnu skrejriteņiem vai velosipēdiem! Āra rotaļlietas ir lieliski piemērotas ceļošanai vai pastaigām. Bērns jau ir noskatījis 11007 LEGO® Classic Creative Radošie zaļie klucīši – uzzini par to vairāk. Augstas kvalitātes rotaļlieta, par lielisku cenu– tieši tāds ir 11007 LEGO® Classic Creative Radošie zaļie klucīši.
Fotogrāfijā attēlotās preces krāsas var nedaudz atšķirties. Preces aprakstā sniegtai informācijai ir vispārīgs raksturs, tāpēc var nebūt norādīti visi preces parametri. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums pa e-pastu.

11007 LEGO® Classic Creative Radošie zaļie klucīši

Kods: 4040101-4395
Svītrkods: 5702016616583
559
699
5,59 €
6,99 €
Pērkot vismaz 3 rotaļlietas, saņem -20%! Tikai tiešsaistē!
Preču daudzums ir ierobežots
Derīga līdz 2022-08-15
Piegāde
Ātra piegāde 1-3 darba dienu laikā. Bezmaksas piegāde, ja preču summa sasniedz 60 EUR un vairāk.
Saņemšana
Saņemšana 2h laikā
Pasūtot līdz plkst. 12.00, saņemiet tajā pašā dienā bez maksas veikalā
Atvainojamies Pagaidām nav
Novērtējiet mūs