+371 220 10 754
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00

Ķiveres un citi aizsarglīdzekļi

Veikali
filter toggler icon
Filtrs

no results

Nekas nav atrasts

Šajā kategorijā nav produktu

Vecākiem, mācot bērnu braukt ar velosipēdu, noteikti vajadzētu iegādāties arī visus nepieciešamos aizsarglīdzekļus, bet pati svarīgākā noteikti būs ķivere, jo tā pasargās bērna galvu no nevēlamām traumām. Protams, vēl ir iespēja uzvilkt bērnam elkoņsargus un ceļsargus, ko biežāk izmanto, braucot ar skrejriteni vai skrituļslidām, bet ja ir vēlme maksimāli pasargāt bērnu – to noteikti var un vajag darīt.

Kā izvēlēties pareizu bērnu velo ķiveres izmēru?

Pirms iegādāties bērnu velo ķiveres, jāzina bērna galvas apkārtmēru. Parasti bērnu ķiveru izmēri svārstās no 46 līdz 48 cm. Ķiveru izmēri var tikt identificēti arī ar burtiem XS, S, M, L, XL, taču jāpievērš uzmanību, katra ražotāja paredzētajam galvas apkārtmēram pie attiecīgā izmēra. Pēdējā laikā ražotāji mēdz ražot ONESIZE universālā izmēra ķiveres, kā rezultātā bieži nav jāapšauba ķiveres izmēru. Izvēloties ķiveri, jāņem vērā ķiveres īpašības – vai tā ir viegla, vai tai piemīt ventilācijas caurumiņi, vai tās izmērs ir regulējams. Šīs īpašības ir svarīgas, lai bērns justos ķiverē komfortabli un galva neuzkarstu. Galvas apkārtmērs bērnam ir jāmēra 1 cm virs ausīm. Ķiverei nav nedz jāspiež, nedz jābūt vaļīgai – tad tas nozīmē, ka tā ir par mazu vai lielu un nepasargās galvu tik labi kā ķivere, kas derēs tieši laikā.

Uzlabojoties tehnoloģijām, velo ķiveres bērniem kļūst arvien vieglākas un izturīgākas. Ja bērnu velo ķiveres būtu par smagu, tās traucētu bērniem noturēt līdzsvaru un apgrūtinātu bērnu mācīšanās procesā.

Mēdz būt bērnu velo ķiveres ar izņemamu oderi, kuru ērti iespējams izmazgāt vai nu ar rokām, vai veļasmašīnā, protams, pirms tam pārliecinoties par to pareizu kopšanu. Savukārt atstarojošās uzlīmes palīdzēs velo ķiveres bērniem padarīt labāk redzamas diennakts tumšajā laikā.

Ķiveru dizaini ir ļoti dažādi, gan ar bērnu iemīļotiem multfilmu varoņiem, kā piemēram “Frozen” vai “Spiderman”, gan vienkrāsaini, gan daudzkrāsaini, tāpēc iespēja piemeklēt bērnam tādu ķiveri, kuru ar prieku tiks vilkta galvā bez nekādām pretenzijām.

Mājas lapā www.toysplanet.lv varēsiet atrast ķiveres no kvalitatīva zīmola Globber, Mondo un citiem.

Novērtējiet mūs
Izvēlies veikalu