+371 220 10 754
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00

Maksājumu veidi:

Maksājumi, izmantojot internetbankas pakalpojumus:

Šis ir maksājuma veids, kad jūs samaksājat par precēm nekavējoties, pieslēdzoties internetbankai. Apmaksa par izvēlētajām precēm tiks veikta UAB "Paysera.lt" kontā, un UAB "Paysera.lt" nekavējoties ieskaitīs jūsu naudu pārskaitījuma gala saņēmējam SIA "Kotryna".

Maksājums ar karti:

Par precēm e-veikalā var norēķināties ar kredītkartēm un debetkartēm - VISA, MasterCard, Maestro, kurām ir droša tiešsaistes norēķinu iespēja.

Pēc kartes īpašnieka datu, kartes numura, derīguma termiņa un CVV koda ievadīšanas, pasūtījuma summa tiks nekavējoties atskaitīta no viņa konta.

Maksājums ar bankas pārskaitījumu:

Jūs varat apmaksāt pasūtījumu, veicot bankas pārskaitījumu uz mūsu kontu. Tas jo īpaši attiecas uz juridiskām personām. Ja izvēlaties šo maksājuma veidu, veiciet pasūtījumu un pēc tam veiciet bankas pārskaitījumu ar norādīto informāciju. To var atrast šeit. Norādiet maksājuma uzdevumā pasūtījuma ID numuru. Uzmanību! Pasūtījums tiek izpildīts tikai pēc maksājuma saņemšanas.

Maksājiet saņemšanas brīdī:

Pasūtot preces, jūs varat izvēlēties maksājuma veidu "Maksājums ar karti kurjeram". Šajā gadījumā maksājums nebūs jāveic uzreiz, un jūs varēsiet samaksāt kurjeram, kad pasūtījums tiks piegādāts. Kurjers pieņem maksājumu tikai ar maksājumu karti. Maksājums kurjeram ar norēķinu karti ir iespējams tikai izvēloties piegādes veidu "Piegāde uz mājām", minimālajai pasūtījuma summai jābūt 15 €.

Izvēlieties ērtāko norēķinu veidu, ja rodas kādas problēmas - sazinieties ar mums, un mēs jums palīdzēsim!

* Dāvanu kartes var iegādāties un izmantot tikai fiziskajos veikalos. Šī apmaksas metodes e-veikalā nav iespējama.