+371 220 10 754
I-IV: 8:00-17:00
  • Jauna prece
MONDO slidas zēniem, M(33-36) izmērs, 28330 28330
Pieejams izvēlētajā veikalā

MONDO slidas zēniem, M(33-36) izmērs, 28330

Diemžēl šī prece nav šobrīd krājumā
 
  • Akcija
  • E-price
-20%
FERRARI komplekts My First Skate Combo, FK10-1 FK10-1
Pieejams izvēlētajā veikalā

FERRARI komplekts My First Skate Combo, FK10-1

Diemžēl šī prece nav šobrīd krājumā
 
  • On sale
  • Akcija
-50%
SKRITUĻSLIDAS 133958
Pieejams izvēlētajā veikalā

SKRITUĻSLIDAS

Diemžēl šī prece nav šobrīd krājumā
 
NINCO skrituļslidas, NH33007 NH33007
Pieejams izvēlētajā veikalā

NINCO skrituļslidas, NH33007

Diemžēl šī prece nav šobrīd krājumā
 
MONDO Frozen 2 skrituļslidas, izmērs S (29-32), 28299 28299
Pieejams izvēlētajā veikalā

MONDO Frozen 2 skrituļslidas, izmērs S (29-32), 28299

Diemžēl šī prece nav šobrīd krājumā
 
Salīdzināt preces ()

Vēl viens aizraujošs veids, kā pavadīt laiku ārā ir skrituļošana! Bērni var sākt mācīties skrituļot jau no 3 gadu vecuma. Skrituļošana ir ritmisks sporta veids, kur īpaša uzmanība tiek pievērsta slīdējumam, tādēļ skrituļojot darbojas plaša muskuļu grupa. Krituļojot tiek darbināti kāju augšstilbu un apakšstilbu muskuļi. Mēģinot pareizi noturēt līdzsvaru, darbojas sēžas, vēdera un muguras muskulatūra, bērniem tas ir sevišķi svarīgi, jo palīdz attīstīt koordināciju un vienlaikus tiek maigi koriģēta arī stāja.

Meklējot bērnu skrituļslidas, vajadzētu izdalīt to, ka mēdz būt 2 veidu slidas: rollerslidas un skrituļslidas. Rollerslidas ir tās pašas skrituļslidas bērniem, vienīgi tās atšķiras pēc uzbūves: to ritentiņi atrodas 2 rindās un bremze priekšpusē. Savukārt skrituļslidām visi ritentiņi atrodas vienā līnijā un bremzes aizmugurē. Tā kā bērnu kāja parasti strauji aug, mēdz būt tādas bērnu skrituļslidas, kuru izmērs ir pagarināms, tas nozīmē, ka slidas bērnam derēs ilgāku laiku un ieguldījums atpelnīsies ne vienā vien sezonā.

Kad skrituļslidas bērniem izvelētas, var sākt mācīties ar tām slidot, vai arī darīt pilnīgi pretēji, no sākuma atrast iespēju izīrēt skrituļslidas, lai bērns saprastu, vai vispār to vēlas sākt darīt, vai nav pārlieku lielas bailes un nedrošības sajūta, un tikai tad pieņemt lēmumu par slidu iegādi. Lai iegādātos bērnu skrituļslidas, javadās pēc bērna kājas izmēra. Var izvēlēties 1 izmēru lielākas slidas, ja uzvelkot papildu zeķi, neradīsies sajūta, ka slidas tomēr ir par lielu. Parasti skrituļslidas bērniem cenas svārstās no dažādiem faktoriem: no kāda materiāla izgatavoti ritentiņi, kā arī gultņu kvalitātes un, protams, mēdz būt arī dažādi dizaina elementi, kā piemēram, LED gaismiņas, kas iedegās, kad sākas kustība – tas viss var ietekmēt cenu. Bet apskatot skrituļslidas bērniem cenas internetā, iespējams salīdzināt un pieņemt labako lēmumu

Izvēlies veikalu