+371 220 10 754
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Salīdzināt preces ()
Vecums: 8+ gadi
Izcelsmes valsts: CZ
Zīmols: LEGO MINECRAFT

Par preci

Pārnes Minecraft spēlētāju radošos piedzīvojumus realitātē kopā ar Darbarīku kasti 3.0. Tā ir pārpildīta ar LEGO Minecraft būvēšanas klucīšiem un pazīstamām figūrām, kas kalpo par iedvesmu nebeidzamām iztēles bagātinātām rotaļām.

Produkta īpašības:

  • Šajā Minecraft rotaļu konstruktorā iekļauti 564 klucīši un detaļas, kā arī populāri spēles tēli - Steve, Alex, Creeper, cūka un zombijs. Vairākas aizraujošas funkcijas, sākot ar TNT palaidēju un beidzot ar Creeper sadursmi.
  • Komplektā iekļauts viss nepieciešamais, lai bērni varētu izspēlēt iztēles bagātus Minecraft piedzīvojumus interesantā pilī, rosīgā fermā un pašu izdomātā brīnišķīgā pasaulē, izpētot jaunus veidus, kā gūt prieku no iecienītās spēles.
  • LEGO Minecraft Darbarīku kaste 3.0 ir lieliska dāvana svētkos vai dzimšanas dienā spēlētājiem no 8 gadu vecuma. Šis rotaļu konstruktors sagādā bērniem nebeidzamas praktiskas Minecraft izklaides iespējas gan patstāvīgās rotaļās, gan kopā ar citiem.
  • Pils aptuvenais izmērs: augstums 18 cm, platums 27 cm un dziļums 26 cm
  • Fermas aptuvenais izmērs: augstums 16 cm, platums 26 cm un dziļums 26 cm
  • Šis būvējamais rotaļu Minecraft konstruktors nav aprīkots ar baterijām. Izklaides dzinējspēks ir bērnu iztēle, tāpēc jautrība nekad nebeidzas.
  • Komplektā pieejama drukātā instrukcija un digitālā - Instructions PLUS instrukcija. Izmantojot LEGO būvēšanas instrukciju lietotni, pat mazākie būvētāji var pietuvināt, pagriezt un vizualizēt modeli, radot pašiem savu Minecraft pasauli.
  • LEGO Minecraft komplektos Minecraft tiešsaistes izklaides ir apvienotas ar praktiskas būvēšanas prieku. Šajos komplektos ir iekļauti detalizēti modeļi, elementi un tēli, kā arī daudzas interesantas funkcijas, un tie paver spēlētājiem Minecraft izklaižu iespējas jaunā dimensijā.
  • LEGO būvēšanas komplekti atbilst visaugstākajiem nozares standartiem, tāpēc to daļas ir savienojamas un saderīgas - ikreiz var klucīšus viegli savienot un atvienot.
  • LEGO detaļas un klucīši tiek mesti, karsēti, spiesti, savīti un pārbaudīti, lai nodrošinātu jūsu bērna būvēšanas komplekta atbilstību visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.
CE marķējums – preci ir novērtējis ražotājs un tā tiek uzskatīta par atbilstošu ES drošības, veselības un vides prasībām.
Bērnu sapņi piepildās! Mēs palīdzēsim izvēlēties, ko īpašu bērnam - dāvanu dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, Lieldienās vai vienkārši gribat iepriecināt savu atvasi? Toys Planet plašs sortiments, katrai vecuma grupai – sākot ar zīdaiņu rotaļlietām līdz pat pusaudžu interesējošām lietām. Jūs interesē LEGO MINECRAFT zīmols? Apmeklējiet veikalus vai ieskatieties tiešsaistes katalogā- palīdzēsim izvēlēties piemērotako! Pašiem mazākajiem piedāvājam izglītojošas rotaļlietas, radošos komplektus, krāsainas lelles vai iespaidīgas automašīnas. Tiem, kas plāno brīvo laiku pavadīt kopā ar ģimeni, iesakām iepazīt galda spēļu un puzļu sortimentu. Un protams neaizmirsīsim par bērnu skrejriteņiem vai velosipēdiem! Āra rotaļlietas ir lieliski piemērotas ceļošanai vai pastaigām. Bērns jau ir noskatījis 21161 LEGO® Minecraft™ Darbarīku kaste 3.0 – uzzini par to vairāk. Augstas kvalitātes rotaļlieta, par lielisku cenu– tieši tāds ir 21161 LEGO® Minecraft™ Darbarīku kaste 3.0.
Fotogrāfijā attēlotās preces krāsas var nedaudz atšķirties. Preces aprakstā sniegtai informācijai ir vispārīgs raksturs, tāpēc var nebūt norādīti visi preces parametri. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums pa e-pastu.

21161 LEGO® Minecraft™ Darbarīku kaste 3.0

Kods: 4040101-4645
Svītrkods: 5702016618280
8479
10599
84,79 €
105,99 €
Pērkot vismaz 3 rotaļlietas, saņem -20%! Tikai tiešsaistē!
Preču daudzums ir ierobežots
Derīga līdz 2022-08-15
Piegāde
Ātra piegāde 1-3 darba dienu laikā. Bezmaksas piegāde, ja preču summa sasniedz 60 EUR un vairāk.
Saņemšana
Saņemšana 2h laikā
Pasūtot līdz plkst. 12.00, saņemiet tajā pašā dienā bez maksas veikalā
Atvainojamies Pagaidām nav
Novērtējiet mūs