+371 220 10 754
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Salīdzināt preces ()
Vecums: 8+ gadi
Izcelsmes valsts: CZ
Zīmols: LEGO MINECRAFT

Par preci

Ienāc Minecraft™ pasaulē, pašrocīgi atveidojot aizraujošu Minecraft vidi. Te vari izpētīt trīsstāvu celtni, kurā ir daudz lielisku funkciju, tostarp ūdenskrituma pacēlājs, saliekamas dzelzceļa sliedes, slīdošas zemes kubi un, protams, sprādzieni! Kopā ar Steve un Alex dodies piedzīvojumā, kur tevi gaida skeleti, nokrāsots kaķis, ragaina aita un puķains Moobloom!

LEGO® Minecraft™ komplekts "Pirmais piedzīvojums" (21169) aizved spēlētājus uz Minecraft pasauli, kur viņi var iepazīt nebeidzamus piedzīvojumus ar lieliskām funkcijām, populāriem tēliem un interesantiem radījumiem.

Jauns, iespaidīgs veids Minecraft rotaļām. Ja pazīsti bērnu, kurš aizraujas ar datorspēli Minecraft, tad viņam noteikti patiks šis modelis, kurā atveidota viena no interesantākajām Minecraft vidēm. Te ir trīsstāvu celtne ar interesantām funkcijām, ko iepazīt, piemēram, ūdenskrituma pacēlāju, saliekamām dzelzceļa sliedēm, slīdošas zemes blokiem un, protams, sprādzieniem. Kopā ar tevi piedzīvojumā piedalīsies arī populārie Minecraft tēli Steve un Alex, un komplektā ir arī citi labi pazīstami Minecraft tēli — skeleti, nokrāsots kaķis, ragaina aita un puķains Moobloom.

  • LEGO® Minecraft komplekts "Pirmais piedzīvojums" (21169) ir izcils būvēšanas komplekts, kurā atveidota viena no aizraujošākajām datorspēles vidēm.
  •  Iekļauti tēli Steve un Alex, kā arī 2 skeleti, nokrāsots kaķis, ragaina aita, Moobloom un aizraujošas funkcijas, piemēram, ūdenskrituma pacēlājs, saliekamas dzelzceļa sliedes, slīdoši zemes kubi un sprādzieni.
  •  Iepazīstot trīsstāvīgās Minecraft™ būves detalizēto vidi, spēlētājiem ir jācīnās pret naidīgiem radījumiem un jāizvairās no lamatām.
  •  Bērniem no 8 gadu vecuma. Pārsteidzoša dāvana Minecraft™ spēlētājiem, kuri savu aizraušanos no datorspēles vēlas pārnest reālajā pasaulē.
  •  Komplekts ir aptuveni 23 cm augsts, 20 cm plats un 18 cm dziļš. Lieliski piemērots praktiskām rotaļām un kā apskates modelis, ko parādīt draugiem vai demonstrēt sociālajos tīklos.
  •  LEGO® Minecraft™ rotaļu komplekti sniedz Minecraft faniem jaunu veidu, kā spēlēt iemīļoto spēli ar interesantiem tēliem, ainām un funkcijām, kas iedzīvinātas ar radošu LEGO klucīšu un detaļu izlasi.
  •  LEGO® būvēšanas komplekti atbilst stingriem nozares kvalitātes standartiem, tāpēc to detaļas ir savienojamas un saderīgas, tās vienmēr var nevainojami savienot un atvienot — un tā tas ir jau kopš 1958. gada.
  •  LEGO® detaļas tiek mestas, karsētas, spiestas, savītas un pārbaudītas, lai nodrošinātu atbilstību visaugstākajiem drošības standartiem pasaulē.
CE marķējums – preci ir novērtējis ražotājs un tā tiek uzskatīta par atbilstošu ES drošības, veselības un vides prasībām.
Bērnu sapņi piepildās! Mēs palīdzēsim izvēlēties, ko īpašu bērnam - dāvanu dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, Lieldienās vai vienkārši gribat iepriecināt savu atvasi? Toys Planet plašs sortiments, katrai vecuma grupai – sākot ar zīdaiņu rotaļlietām līdz pat pusaudžu interesējošām lietām. Jūs interesē LEGO MINECRAFT zīmols? Apmeklējiet veikalus vai ieskatieties tiešsaistes katalogā- palīdzēsim izvēlēties piemērotako! Pašiem mazākajiem piedāvājam izglītojošas rotaļlietas, radošos komplektus, krāsainas lelles vai iespaidīgas automašīnas. Tiem, kas plāno brīvo laiku pavadīt kopā ar ģimeni, iesakām iepazīt galda spēļu un puzļu sortimentu. Un protams neaizmirsīsim par bērnu skrejriteņiem vai velosipēdiem! Āra rotaļlietas ir lieliski piemērotas ceļošanai vai pastaigām. Bērns jau ir noskatījis 21169 LEGO® Minecraft™ Pirmais piedzīvojums – uzzini par to vairāk. Augstas kvalitātes rotaļlieta, par lielisku cenu– tieši tāds ir 21169 LEGO® Minecraft™ Pirmais piedzīvojums.
Fotogrāfijā attēlotās preces krāsas var nedaudz atšķirties. Preces aprakstā sniegtai informācijai ir vispārīgs raksturs, tāpēc var nebūt norādīti visi preces parametri. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums pa e-pastu.

21169 LEGO® Minecraft™ Pirmais piedzīvojums

Kods: 4040101-4881
Svītrkods: 5702016913873
5999
7499
59,99 €
74,99 €
Pērkot vismaz 3 rotaļlietas, saņem -20%! Tikai tiešsaistē!
Preču daudzums ir ierobežots
Derīga līdz 2022-08-15
Piegāde
Ātra piegāde 1-3 darba dienu laikā. Bezmaksas piegāde, ja preču summa sasniedz 60 EUR un vairāk.
Saņemšana
Saņemšana 2h laikā
Pasūtot līdz plkst. 12.00, saņemiet tajā pašā dienā bez maksas veikalā
Atvainojamies Pagaidām nav
Novērtējiet mūs