+371 220 10 754
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Salīdzināt preces ()
Vecums: 8+ gadi
Izcelsmes valsts: CZ
Zīmols: LEGO MINECRAFT

Par preci

Paņem uguņošanas raķeti, lai darbinātu savus elitras spārnus, trauktos augstu debesīs un uzbūvētu peldošu kalēja māju! Uzbūvē torni līdz pat debesīm! Izveido peldošu salu ar dārzu! Tomēr uzmanies no fantomiem, kuri uzbruks, ja nebūsi pagulējis savā gultā (tu taču esi uzbūvējis gultu, vai ne?). Izmanto savu Netherite ķiveri un trijžuburi, lai tos atvairītu. Pēc tam pārveido komplektu, lai sāktos jauns piedzīvojums!

LEGO® Minecraft™ komplekts "Debesu tornis" (21173) piedāvā daudz autentisku piedzīvojumu un daudzveidīgas vides. Bērni, kas aizraujas ar Minecraft, var komplektu pārveidot atkal un atkal, lai spraigi piedzīvojumi mākoņos nekad nebeigtos.

Minecraft radošums augstu gaisā. Bērni var izmantot foršās, autentiskās Minecraft funkcijas, lai lidotu debesīs, kā arī uzbūvētu peldošu kalēja māju, augstu torni un salu ar dārzu. Te ir tik daudz rotaļu iespēju — no dārzeņu audzēšanas līdz pat cīņai ar lidojošiem fantomiem. Rotaļu komplektā ir daudz piederumu, un to var nebeidzami pārveidot, tāpēc bērni var pārbūvēt, pārveidot un izbaudīt aizvien jaunus piedzīvojumus — gluži kā videospēlē, bet ar praktisku, radošu būvēšanas komplektu.

  • LEGO® Minecraft™ komplektā "Debesu tornis" (21173) ir iekļautas vairākas būvējamas vides, kuras var bezgala daudzos veidos pārveidot, lai iedvesmotu aizvien jauniem Minecraft piedzīvojumiem.
  • Iekļauta Pilota figūra ar elitras spārniem, Netherite ķiveri, uguņošanas raķeti un trijžuburi, 2 lidojoši fantomi, oranži svītrains kaķis, kā arī daudz autentisku piederumu.
  • Šis fantastiski daudzpusīgais rotaļu komplekts aicina bērnus aizvien pielāgot modeļus un iepazīt jaunus piedzīvojumus. Viss notiek gluži kā videospēlē, bet ar reālu un radošu būvēšanas procesu.
  • Minecraft™ spēlētājiem un radošiem būvētājiem no 8 gadu vecuma patiks nebeidzamais praktiskas, aizraujošas būvēšanas prieks, ko sniedz šis iztēli rosinošais rotaļu komplekts.
  • Šis pārveidojamais komplekts ir aptuveni 18 cm augsts, 15 cm plats un 12 cm dziļš, un tas ir lieliski piemērots, lai radoši rotaļātos, glīti izliktu to apskatei vai savienotu ar citiem LEGO® Minecraft™ komplektiem.
  • Krāsainajā rotaļu komplektā ir daudz autentisku Minecraft™ piederumu, tostarp darbagalds, lakta, galoda, dvēseļu laternas, kartupeļi, bietes un zivju muca.
  • LEGO® Minecraft™ rotaļu komplekti piedāvā Minecraft spēlētājiem jaunu veidu, kā izbaudīt iemīļoto spēli. Te ir tēli, ainas un iespējas, kas iedzīvinātas, izmantojot radošu LEGO klucīšu un detaļu izlasi.
  • LEGO® būvēšanas komplekti atbilst stingriem nozares kvalitātes standartiem, tāpēc to detaļas ir savienojamas un saderīgas, tās vienmēr var nevainojami savienot un atvienot — un tā tas ir jau kopš 1958. gada.
  • LEGO® detaļas tiek mestas, karsētas, spiestas, savītas un pārbaudītas, lai nodrošinātu atbilstību visaugstākajiem drošības standartiem pasaulē.
Bērnu sapņi piepildās! Mēs palīdzēsim izvēlēties, ko īpašu bērnam - dāvanu dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, Lieldienās vai vienkārši gribat iepriecināt savu atvasi? Toys Planet plašs sortiments, katrai vecuma grupai – sākot ar zīdaiņu rotaļlietām līdz pat pusaudžu interesējošām lietām. Jūs interesē LEGO MINECRAFT zīmols? Apmeklējiet veikalus vai ieskatieties tiešsaistes katalogā- palīdzēsim izvēlēties piemērotako! Pašiem mazākajiem piedāvājam izglītojošas rotaļlietas, radošos komplektus, krāsainas lelles vai iespaidīgas automašīnas. Tiem, kas plāno brīvo laiku pavadīt kopā ar ģimeni, iesakām iepazīt galda spēļu un puzļu sortimentu. Un protams neaizmirsīsim par bērnu skrejriteņiem vai velosipēdiem! Āra rotaļlietas ir lieliski piemērotas ceļošanai vai pastaigām. Bērns jau ir noskatījis 21173 LEGO® Minecraft™ Debesu tornis – uzzini par to vairāk. Augstas kvalitātes rotaļlieta, par lielisku cenu– tieši tāds ir 21173 LEGO® Minecraft™ Debesu tornis.
Fotogrāfijā attēlotās preces krāsas var nedaudz atšķirties. Preces aprakstā sniegtai informācijai ir vispārīgs raksturs, tāpēc var nebūt norādīti visi preces parametri. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums pa e-pastu.

21173 LEGO® Minecraft™ Debesu tornis

Kods: 4040101-5132
Svītrkods: 5702016913910
5839
7299
58,39 €
72,99 €
Pērkot vismaz 3 rotaļlietas, saņem -20%! Tikai tiešsaistē!
Preču daudzums ir ierobežots
Derīga līdz 2022-08-15
Piegāde
Ātra piegāde 1-3 darba dienu laikā. Bezmaksas piegāde, ja preču summa sasniedz 60 EUR un vairāk.
Saņemšana
Saņemšana 2h laikā
Pasūtot līdz plkst. 12.00, saņemiet tajā pašā dienā bez maksas veikalā
Atvainojamies Pagaidām nav
Novērtējiet mūs