+371 220 10 754
I-IV: 8:00-17:00
Salīdzināt preces ()
Vecums: 5+ gadi
Izcelsmes valsts: CN
Zīmols: GEOSMART

Par preci

Geosmart ir magnētisks konstruktors, kas piemērots bērniem no 5+ gadu vecuma. Konstruktora komplektā ir dažādu krāsu magnētiskas detaļas, kas pateicoties magnētiskajām spējām, padara konstruēšanas procesu vieglu un drošu. Geosmart konstruktoru detaļas savā starpā var kombinēt, radot nebeidzamas konstruēšanas iespējas. Ģeometriskās detaļas var papildināt ar citiem unikāliem elementiem no Geosmart konstruktoru komplektiem, kā piemēram, riteņiem, gaismām vai tālvadības pulti, kas ievērojami palielina spēles vērtību. Solar Spinner komplektā kā papildelements ir pievienots spineris. Izmantojiet kvadrātus un trīsstūrus, lai izveidotu daļu no savas Saules sistēmas un skatītos, kā tā griežas!
Konstruēšanas process attīstīs koncentrēšanās, loģiskās domāšanas, koordinācijas un telpiskās domāšanas prasmes.

Detaļu skaits: 23 gab. (1 spineris, 12 magnētiski kvadrāti, 10 trijstūrveida magnēti).
Produkta izmēri: 29 x 6 x 24 cm.
Iepakojuma izmēri: 29,7 x 24,3 x 7,3 cm.
Ieteicamais vecums: 5+ gadi

CE marķējums – preci ir novērtējis ražotājs un tā tiek uzskatīta par atbilstošu ES drošības, veselības un vides prasībām.
Bērnu sapņi piepildās! Mēs palīdzēsim izvēlēties, ko īpašu bērnam - dāvanu dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, Lieldienās vai vienkārši gribat iepriecināt savu atvasi? Toys Planet plašs sortiments, katrai vecuma grupai – sākot ar zīdaiņu rotaļlietām līdz pat pusaudžu interesējošām lietām. Jūs interesē GEOSMART zīmols? Apmeklējiet veikalus vai ieskatieties tiešsaistes katalogā- palīdzēsim izvēlēties piemērotako! Pašiem mazākajiem piedāvājam izglītojošas rotaļlietas, radošos komplektus, krāsainas lelles vai iespaidīgas automašīnas. Tiem, kas plāno brīvo laiku pavadīt kopā ar ģimeni, iesakām iepazīt galda spēļu un puzļu sortimentu. Un protams neaizmirsīsim par bērnu skrejriteņiem vai velosipēdiem! Āra rotaļlietas ir lieliski piemērotas ceļošanai vai pastaigām. Bērns jau ir noskatījis GEOSMART magnētisks konstruktors ar RC Solar Spiner 23 pcs., GEO200 – uzzini par to vairāk. Augstas kvalitātes rotaļlieta, par lielisku cenu– tieši tāds ir GEOSMART magnētisks konstruktors ar RC Solar Spiner 23 pcs., GEO200.
Fotogrāfijā attēlotās preces krāsas var nedaudz atšķirties. Preces aprakstā sniegtai informācijai ir vispārīgs raksturs, tāpēc var nebūt norādīti visi preces parametri. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums pa e-pastu.

GEOSMART magnētisks konstruktors ar RC Solar Spiner 23 pcs., GEO200

Kods: 4060103-0142
Svītrkods: 5414301249924
3839
4799
38,39 €
47,99 €
Pērkot vismaz 2 rotaļlietas, saņem -20% ar One Family karti
Preču daudzums ir ierobežots
Derīga līdz 2022-06-01
Piegāde
Bez maksas Piegāde
Bezmaksas piegāde, ja preču summa sasniedz 60 EUR un vairāk.
Saņemšana
Saņemšana Veikalā
Pasūtot līdz plkst. 12.00, saņemiet tajā pašā dienā bez maksas veikalā
Atvainojamies Pagaidām nav
Novērtējiet mūs