+371 622 00 854
I-V: 9:00-16:00
Salīdzināt preces ()
Vecums: 8+ gadi
Zīmols: HASBRO GAMES
Izcelsmes valsts: Ķīna

Par preci

Pārbaudiet savu lokanību un izveicību ar jautro spēli - TWISTER!
Twister ir klasiska ballīšu aktivitāšu spēle.Uz grīdas jāizklāj spēles laukums, jāiegriež pozīciju rats un jāseko tā sniegtajām norādēm - uz kuras krāsas apļa jānovieto atbilstošā ķermeņa daļa. Jo sarežģītāk un grūtāk, jo smieklīgāk.

Ieteicamais vecums: 6+ gadi
Iepakojuma izmērs: 40 x 27 x 5,5 cm
Spēlētāju daudzums: 2 un vairāk
1 TWISTER paklājs, 1 bultiņa ar krāsu apļiem un instrukcija

CE marķējums – preci ir novērtējis ražotājs un tā tiek uzskatīta par atbilstošu ES drošības, veselības un vides prasībām.
Bērnu sapņi piepildās! Mēs palīdzēsim izvēlēties, ko īpašu bērnam - dāvanu dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, Lieldienās vai vienkārši gribat iepriecināt savu atvasi? Toys Planet plašs sortiments, katrai vecuma grupai – sākot ar zīdaiņu rotaļlietām līdz pat pusaudžu interesējošām lietām. Jūs interesē HASBRO GAMES zīmols? Apmeklējiet veikalus vai ieskatieties tiešsaistes katalogā- palīdzēsim izvēlēties piemērotako! Pašiem mazākajiem piedāvājam izglītojošas rotaļlietas, radošos komplektus, krāsainas lelles vai iespaidīgas automašīnas. Tiem, kas plāno brīvo laiku pavadīt kopā ar ģimeni, iesakām iepazīt galda spēļu un puzļu sortimentu. Un protams neaizmirsīsim par bērnu skrejriteņiem vai velosipēdiem! Āra rotaļlietas ir lieliski piemērotas ceļošanai vai pastaigām. Bērns jau ir noskatījis HASBRO spēle "TWISTER" – uzzini par to vairāk. Augstas kvalitātes rotaļlieta, par lielisku cenu– tieši tāds ir HASBRO spēle "TWISTER".
Fotogrāfijā attēlotās preces krāsas var nedaudz atšķirties. Preces aprakstā sniegtai informācijai ir vispārīgs raksturs, tāpēc var nebūt norādīti visi preces parametri. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums pa e-pastu.

HASBRO spēle "TWISTER"

Kods: 4060101-0348
Svītrkods: 5010994649739, 5010993653218
2246
3299
22,46 €
22,46 €
Cena ir derīga tikai pērkot tiešsaistē.
Preču daudzums ir ierobežots. Atlaides nesummējas.
Piegāde
Bezmaksas piegāde Piegāde
Ātra piegāde 1-3 darba dienu laikā. Bezmaksas piegāde, ja preču summa sasniedz 60 EUR un vairāk.
Saņemšana
Saņemšana nākamajā darba dienā.
Pasūtot līdz plkst. 12.00, saņemiet tajā pašā dienā bez maksas veikalā
Atvainojamies Pagaidām nav
Novērtējiet mūs