+371 220 10 754
I-IV: 8:00-17:00
Salīdzināt preces ()
Vecums: 7+ gadi
Izcelsmes valsts: CN
Zīmols: NEBULOUS STARS

Par preci

Nebulous Stars radošais komplekts, kurš jāveido no maziem dimantiņiem, liekot katru dimantiņu uz cipariņa, kas norādīts lapā. 


Komplektā jūs atradīsit divas lapas, vairāk nekā 4500 mazo dimantiņu, aplikatoru, trauku dimantiem, vaska skrejlapu, instrukciju.


Vecums:7+

CE marķējums – preci ir novērtējis ražotājs un tā tiek uzskatīta par atbilstošu ES drošības, veselības un vides prasībām.
Bērnu sapņi piepildās! Mēs palīdzēsim izvēlēties, ko īpašu bērnam - dāvanu dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, Lieldienās vai vienkārši gribat iepriecināt savu atvasi? Toys Planet plašs sortiments, katrai vecuma grupai – sākot ar zīdaiņu rotaļlietām līdz pat pusaudžu interesējošām lietām. Jūs interesē NEBULOUS STARS zīmols? Apmeklējiet veikalus vai ieskatieties tiešsaistes katalogā- palīdzēsim izvēlēties piemērotako! Pašiem mazākajiem piedāvājam izglītojošas rotaļlietas, radošos komplektus, krāsainas lelles vai iespaidīgas automašīnas. Tiem, kas plāno brīvo laiku pavadīt kopā ar ģimeni, iesakām iepazīt galda spēļu un puzļu sortimentu. Un protams neaizmirsīsim par bērnu skrejriteņiem vai velosipēdiem! Āra rotaļlietas ir lieliski piemērotas ceļošanai vai pastaigām. Bērns jau ir noskatījis NEBULOUS STARS radošais komplekts Frost, 11126 – uzzini par to vairāk. Augstas kvalitātes rotaļlieta, par lielisku cenu– tieši tāds ir NEBULOUS STARS radošais komplekts Frost, 11126.
Fotogrāfijā attēlotās preces krāsas var nedaudz atšķirties. Preces aprakstā sniegtai informācijai ir vispārīgs raksturs, tāpēc var nebūt norādīti visi preces parametri. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums pa e-pastu.

NEBULOUS STARS radošais komplekts Frost, 11126

Kods: 4030101-0256
Svītrkods: 694704111263
1239
1599
12,39 €
12,39 €
Cena ir derīga tikai pērkot tiešsaistē.
Preču daudzums ir ierobežots
Piegāde
Bez maksas Piegāde
Bezmaksas piegāde, ja preču summa sasniedz 60 EUR un vairāk.
Saņemšana
Saņemšana Veikalā
Pasūtot līdz plkst. 12.00, saņemiet tajā pašā dienā bez maksas veikalā
Atvainojamies Pagaidām nav
Novērtējiet mūs