+371 220 10 754
I-IV: 8:00-17:00
Salīdzināt preces ()
Izcelsmes valsts: CN
Zīmols: Cits

Par preci

Šīs galda spēles spēlēšana prasīs uzmanību un ātru reakciju. Katrs no spēlētājiem saņem kāršu komplektu ar dažādiem attēliem, novieto to sev priekšā tornī ar zīmējumiem uz leju, bet galda vidū novieto totēmu. Kādā brīdī spēlētāji apgriež pa vienai kārti un tad sākas jautrākā daļa – ja starp salocītajām kārtīm ir kārtis ar identiskiem attēliem, tad šie spēlētāji mēģina sagrābt totēmu. Ja kāds no spēlētājiem satver totēmu, viņš izdala savu jau izdalīto kāršu klāju tiem, kuriem to neizdevās satvert. Spēles mērķis ir izdalīt visas savas kārtis. Bet neļaujiet sevi apmānīt – daži attēli ir līdzīgi, bet ne identiski – tādā gadījumā jums būs jāpaņem visas spēlētāju kārtis, ja paķersiet totēmu. Spēlei ir arī īpašas kārtis, kas ļauj atbrīvoties no jau savāktajām kartēm.

Produkta īpašības:

  • Spēle paredzēta 2-10 spēlētājiem.
  • Spēles ilgums: 15 min.
  • Spēles noteikumi sniegti lietuviešu valodā.
  • Ieteicamais vecums no 7+ gadiem.
CE marķējums – preci ir novērtējis ražotājs un tā tiek uzskatīta par atbilstošu ES drošības, veselības un vides prasībām.
Bērnu sapņi piepildās! Mēs palīdzēsim izvēlēties, ko īpašu bērnam - dāvanu dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, Lieldienās vai vienkārši gribat iepriecināt savu atvasi? Toys Planet plašs sortiments, katrai vecuma grupai – sākot ar zīdaiņu rotaļlietām līdz pat pusaudžu interesējošām lietām. Jūs interesē Cits zīmols? Apmeklējiet veikalus vai ieskatieties tiešsaistes katalogā- palīdzēsim izvēlēties piemērotako! Pašiem mazākajiem piedāvājam izglītojošas rotaļlietas, radošos komplektus, krāsainas lelles vai iespaidīgas automašīnas. Tiem, kas plāno brīvo laiku pavadīt kopā ar ģimeni, iesakām iepazīt galda spēļu un puzļu sortimentu. Un protams neaizmirsīsim par bērnu skrejriteņiem vai velosipēdiem! Āra rotaļlietas ir lieliski piemērotas ceļošanai vai pastaigām. Bērns jau ir noskatījis Spēle JUNGLE SPEED, JSECO01BAL – uzzini par to vairāk. Augstas kvalitātes rotaļlieta, par lielisku cenu– tieši tāds ir Spēle JUNGLE SPEED, JSECO01BAL.
Fotogrāfijā attēlotās preces krāsas var nedaudz atšķirties. Preces aprakstā sniegtai informācijai ir vispārīgs raksturs, tāpēc var nebūt norādīti visi preces parametri. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums pa e-pastu.

Spēle JUNGLE SPEED, JSECO01BAL

Kods: 4060103-0189
Svītrkods: 3558380078333, 4779026560619
1759
2199
17,59 €
21,99 €
Pērkot vismaz 2 rotaļlietas, saņem -20% ar One Family karti
Preču daudzums ir ierobežots
Derīga līdz 2022-06-01
Piegāde
Bez maksas Piegāde
Bezmaksas piegāde, ja preču summa sasniedz 60 EUR un vairāk.
Saņemšana
Saņemšana Veikalā
Pasūtot līdz plkst. 12.00, saņemiet tajā pašā dienā bez maksas veikalā
Atvainojamies Pagaidām nav
Novērtējiet mūs