+371 220 10 754
I-IV: 8:00-17:00
Salīdzināt preces ()
Vecums: 3+ gadi
Izcelsmes valsts: ES
Zīmols: Cits

Par preci

Piedzīvojumu bagāta spēle!

Produkta īpašības:

  • Spēle sastāv no četriem dažādiem dēļiem, no kuriem trīs ir abpusēji, tāpēc spēlētājus gaida daudz dažādu sacensību trases iespēju. Pēc dēļu novietošanas spēlētāji ievieto uzdevumu kartītes tam paredzētajās vietās.

  • Uzdevumi ir trīskārši – darbība, uzmanība un zināšanas.

  • Par katru izpildīto uzdevumu spēlētāji saņem cepumus, kurus finiša taisnē ieliek maisiņā.

  • Spēles laikā bērni met kauliņus un pārvieto savu spēles figūru pa trases laukumiem tik tālu, cik rāda kauliņš.

  • Trasē ir daudz dažādu ceļu, tāpēc vienmēr var izvēlēties, kurp doties un kādus uzdevumus veikt.

  • Kad uzdevuma lodziņš ir sasniegts, bērniem tas ir jāizpilda.

  • Arī Čiūčia ar katru piespēli virzās uz priekšu, bet pirmais, kurš sasniedz noteiktas vietas uz dēļa, vienmēr gaida bērnus. Galu galā kopā spēlēties ir jautrāk.
  • Pēc trases un labirinta veikšanas bērni saskaita, cik cepumus ir savākuši un cik punktus nopelnījuši. Ja vien Čiūčia viņus nesasniegs pirmais. Pēc tam viņš noslauka un atņem visu grozu, un spēlētājiem ir jāmēģina vēlreiz.

CE marķējums – preci ir novērtējis ražotājs un tā tiek uzskatīta par atbilstošu ES drošības, veselības un vides prasībām.
Bērnu sapņi piepildās! Mēs palīdzēsim izvēlēties, ko īpašu bērnam - dāvanu dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, Lieldienās vai vienkārši gribat iepriecināt savu atvasi? Toys Planet plašs sortiments, katrai vecuma grupai – sākot ar zīdaiņu rotaļlietām līdz pat pusaudžu interesējošām lietām. Jūs interesē Cits zīmols? Apmeklējiet veikalus vai ieskatieties tiešsaistes katalogā- palīdzēsim izvēlēties piemērotako! Pašiem mazākajiem piedāvājam izglītojošas rotaļlietas, radošos komplektus, krāsainas lelles vai iespaidīgas automašīnas. Tiem, kas plāno brīvo laiku pavadīt kopā ar ģimeni, iesakām iepazīt galda spēļu un puzļu sortimentu. Un protams neaizmirsīsim par bērnu skrejriteņiem vai velosipēdiem! Āra rotaļlietas ir lieliski piemērotas ceļošanai vai pastaigām. Bērns jau ir noskatījis Spēle Kakė Makė skrējiens, 4779026560763 – uzzini par to vairāk. Augstas kvalitātes rotaļlieta, par lielisku cenu– tieši tāds ir Spēle Kakė Makė skrējiens, 4779026560763.
Fotogrāfijā attēlotās preces krāsas var nedaudz atšķirties. Preces aprakstā sniegtai informācijai ir vispārīgs raksturs, tāpēc var nebūt norādīti visi preces parametri. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums pa e-pastu.

Spēle Kakė Makė skrējiens, 4779026560763

Kods: 4060101-1271
Svītrkods: 4779026560763
2159
2699
21,59 €
26,99 €
Pērkot vismaz 2 rotaļlietas, saņem -20% ar One Family karti
Preču daudzums ir ierobežots
Derīga līdz 2022-06-01
Piegāde
Bez maksas Piegāde
Bezmaksas piegāde, ja preču summa sasniedz 60 EUR un vairāk.
Saņemšana
Saņemšana Veikalā
Pasūtot līdz plkst. 12.00, saņemiet tajā pašā dienā bez maksas veikalā
Atvainojamies Pagaidām nav
Novērtējiet mūs