+371 220 10 754
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Salīdzināt preces ()
Vecums: 7+ mēn.
Izcelsmes valsts: CZ
Zīmols: LEGO MINECRAFT

Par preci

LEGO Minecraft komplektā "Pamestās raktuves" klasiskas Minecraft darbības tiek pārnestas reālajā dzīvē, kur bērni palīdz spēles galvenajam tēlam rakt, būvēt un izpētīt pasauli, vienlaikus mēģinot atvairīt uzbrukumus no dažādām naidīgi noskaņotām būtnēm.

Produkta ipašības:

  • Komplektā iekļauti labi zināmi Minecraft tēli un dažādas būtnes: Steve, zombijs, zirneklis un dzīvās gļotas. Komplektā iekļauti arī ogļu, dzelzs un dimanta elementi, kā arī krītošas grants detaļa.
  • Spēlētājiem ir jāpalīdz tēlam Steve iegūt nepieciešamos izrakteņus un aizvilināt zombiju, zirnekli un dzīvās gļotas līdz ieejai alā, kur bērni var izmantot ar roku darbināmu ierīci, lai nomestu uz būtnēm akmeņus.
  • Ideāla dzimšanas dienas vai svētku dāvana tiem bērniem no 7 gadu vecuma, kuri vēlas Minecraft piedzīvojumus citā dimensijā.
  • Šis daudzpusīgais LEGO Minecraft rotaļu komplekts ir vairāk nekā 14 cm augsts, 19 cm plats un 12 cm dziļš un ir izstrādāts, lai iedvesmotu nebeidzamas radošas rotaļas. Komplektu var arī ērti apvienot ar citām LEGO Minecraft rotaļlietām.
  • Nav nepieciešamas baterijas. Šī LEGO Minecraft komplekta dzinējspēks ir bērnu iztēle, tāpēc jautrība nekad nebeidzas! Praktiskās rotaļas veicinās bērnu pirkstu veiklību, radošo domāšanu un problēmu risināšanas prasmes.
  • Vienkārši, drukāti norādījumi sniedz bērniem iespēju bez kavēšanās uzsākt būvēšanu un rotaļas, lai gūtu pēc iespējas vairāk prieka no foršajiem tēliem, aizraujošajām funkcijām un pazīstamās Minecraft vides.
  • LEGO Minecraft būvēšanas komplekti pārnes Minecraft tiešsaistes piedzīvojumus realitātē. LEGO Minecraft komplekti ar augstas kvalitātes un autentiska izskata modeļiem paver bērnu rotaļām jaunu dimensiju.
  • LEGO būvēšanas komplekti atbilst visaugstākajiem nozares standartiem, tāpēc to daļas ir savienojamas un saderīgas - klucīšus viegli savienot un atvienot.
  • LEGO detaļas un klucīši tiek mesti, karsēti, spiesti, savīti un pārbaudīti, lai nodrošinātu jūsu bērna būvēšanas komplekta atbilstību visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.
CE marķējums – preci ir novērtējis ražotājs un tā tiek uzskatīta par atbilstošu ES drošības, veselības un vides prasībām.
Bērnu sapņi piepildās! Mēs palīdzēsim izvēlēties, ko īpašu bērnam - dāvanu dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, Lieldienās vai vienkārši gribat iepriecināt savu atvasi? Toys Planet plašs sortiments, katrai vecuma grupai – sākot ar zīdaiņu rotaļlietām līdz pat pusaudžu interesējošām lietām. Jūs interesē LEGO MINECRAFT zīmols? Apmeklējiet veikalus vai ieskatieties tiešsaistes katalogā- palīdzēsim izvēlēties piemērotako! Pašiem mazākajiem piedāvājam izglītojošas rotaļlietas, radošos komplektus, krāsainas lelles vai iespaidīgas automašīnas. Tiem, kas plāno brīvo laiku pavadīt kopā ar ģimeni, iesakām iepazīt galda spēļu un puzļu sortimentu. Un protams neaizmirsīsim par bērnu skrejriteņiem vai velosipēdiem! Āra rotaļlietas ir lieliski piemērotas ceļošanai vai pastaigām. Bērns jau ir noskatījis 21166 LEGO® Minecraft™ “Pamestās” raktuves – uzzini par to vairāk. Augstas kvalitātes rotaļlieta, par lielisku cenu– tieši tāds ir 21166 LEGO® Minecraft™ “Pamestās” raktuves.
Fotogrāfijā attēlotās preces krāsas var nedaudz atšķirties. Preces aprakstā sniegtai informācijai ir vispārīgs raksturs, tāpēc var nebūt norādīti visi preces parametri. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums pa e-pastu.

21166 LEGO® Minecraft™ “Pamestās” raktuves

Kods: 4010602-0654
Svītrkods: 5702016913446
1919
2399
19,19 €
23,99 €
Pērkot vismaz 3 rotaļlietas, saņem -20%! Tikai tiešsaistē!
Preču daudzums ir ierobežots
Derīga līdz 2022-08-15
Piegāde
Ātra piegāde 1-3 darba dienu laikā. Bezmaksas piegāde, ja preču summa sasniedz 60 EUR un vairāk.
Saņemšana
Saņemšana 2h laikā
Pasūtot līdz plkst. 12.00, saņemiet tajā pašā dienā bez maksas veikalā
Atvainojamies Pagaidām nav
Novērtējiet mūs