+371 622 00 854
I-V: 9:00-16:00
Salīdzināt preces ()
Vecums: 5+ gadi
Zīmols: LEGO CITY
Izcelsmes valsts: Čehu Republika

Par preci

Dodies uz laukiem ar leģendāro LEGO® City traktoru. Brauciens pa nelīdzenām vietām nesagādās ne mazākās problēmas, jo traktoram ir lieli aizmugurējie riteņi. Iekrauj traktora kausā siena ķīpas un kasti ar ķirbi, ābolu un burkāniem. Pēc tam kausu ar kravu pacel uz augšu un ved to pie zemnieka un viņa meitas. Viņiem ir jāpabaro izsalkušais trusītis!

Sniedz enerģiju bērnu radošumam ar LEGO® City rotaļu komplektu "Traktors" (60287). Šim lieliskajam rotaļu traktoram ir daudz reālistisku detaļu, tostarp lieli aizmugurējie riteņi, kustīgs kauss un paceļama strēle. Komplektā ir zemnieka un viņa meitas minifigūras, truša figūra, 2 siena ķīpas un kaste ar dārzeņiem — viss, kas nepieciešams jautriem piedzīvojumiem lauku saimniecībā.

Pārsteigums zēniem un meitenēm no 5 gadu vecuma. Šim LEGO komplektam ir pievienotas vienkāršas būvēšanas instrukcijas. Vari arī pieslēgties internetam un lejupielādēt Instructions PLUS — pamācību, kas pieejama viedtālruņu un planšetdatoru lietotnē LEGO Building Instructions. Ar šo interaktīvo būvēšanas pamācību, kurā ir lieliski tuvināšanas un pagriešanas rīki, topošie būvētāji pavisam drīz kļūst par īstiem meistariem.

LEGO City Varenie transportlīdzekļi. LEGO City Vareno transportlīdzekļu rotaļu komplekti piedāvā reālistiskus transportlīdzekļus un mašīnas, kā arī jautrus tēlus, kas rosinās radošas lomu spēles. Bērni var iepazīt iemīļotos sauszemes, gaisa un ūdens transportlīdzekļus, būvēšanas procesā un rotaļās pilnveidojot fiziskās iemaņas un pārliecību.

  •  Palīdzi radošumam uzņemt ātrumu ar ikonisku LEGO® City rotaļu komplektu "Traktors" (60287). Tas ir iespaidīgs veids, kā iepazīt aizraujošo LEGO City pasauli. Piemērots zēniem un meitenēm no 5 gadu vecuma.
  •  Kas atrodas kārbā? Viss, kas bērnam nepieciešams, lai izveidotu lielisku rotaļu traktoru ar reālistiskām funkcijām, kā arī 2 siena ķīpas, kaste ar dārzeņu elementiem, zemnieka un viņa meitas minifigūras un truša figūra.
  •  LEGO® City rotaļu modelim "Traktors" (60287) ir lielas aizmugurējās riepas, kustīgs kauss, paceļama strēle un kabīne minifigūrai. Bērni var to savienot ar citiem LEGO rotaļu komplektiem jautrām rotaļām un izmantot kā glītu dekoru.
  •  LEGO® City Vareno transportlīdzekļu sērijas rotaļu traktors būs lieliska Ziemassvētku, dzimšanas dienas vai pārsteiguma dāvana zēniem un meitenēm no 5 gadu vecuma.
  •  Uzbūvēta traktora aptuvenie izmēri: augstums 10 cm, garums 17 cm, platums 7 cm.
  •  Iekļauti piederumu elementi, piemēram, kaste ar ķirbi, ābolu un burkāniem, kā arī 2 siena ķīpas.
  •  Iekļauta drukāta būvēšanas pamācība un Instructions PLUS — interaktīva būvēšanas pamācība bērniem, kas pieejama viedierīču bezmaksas lietotnē LEGO® Building Instructions.
  •  LEGO® City Vareno transportlīdzekļu sērijas rotaļlietas rosinās radošas rotaļas, lai bērni pilnveidotu fiziskās iemaņas un pārliecību par sevi, iepazīstot dažādus transportlīdzekļus un atveidojot dzīvi aizraujošā veidā.
  •  Visas LEGO® detaļas atbilst stingriem nozares standartiem, tāpēc tās ir savienojamas un saderīgas, tās vienmēr sagādā prieku — un tā tas ir jau kopš 1958. gada.
  •  LEGO® detaļas tiek mestas, karsētas, spiestas, savītas un pārbaudītas, lai nodrošinātu atbilstību visaugstākajiem drošības standartiem pasaulē.

60287_lat_lifestyle_690x300-61651a4a7dbc5.jpg60287_lat_hero_690x300-61651a520e68f.jpg

60287_lat_feature_690x360-61651a7769d45.jpg60287_lat_build_690x300-61651a7ead50a.jpg60287_lat_inthebox_690x300-61651a8901c3a.jpg

CE marķējums – preci ir novērtējis ražotājs un tā tiek uzskatīta par atbilstošu ES drošības, veselības un vides prasībām.
Bērnu sapņi piepildās! Mēs palīdzēsim izvēlēties, ko īpašu bērnam - dāvanu dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, Lieldienās vai vienkārši gribat iepriecināt savu atvasi? Toys Planet plašs sortiments, katrai vecuma grupai – sākot ar zīdaiņu rotaļlietām līdz pat pusaudžu interesējošām lietām. Jūs interesē LEGO CITY zīmols? Apmeklējiet veikalus vai ieskatieties tiešsaistes katalogā- palīdzēsim izvēlēties piemērotako! Pašiem mazākajiem piedāvājam izglītojošas rotaļlietas, radošos komplektus, krāsainas lelles vai iespaidīgas automašīnas. Tiem, kas plāno brīvo laiku pavadīt kopā ar ģimeni, iesakām iepazīt galda spēļu un puzļu sortimentu. Un protams neaizmirsīsim par bērnu skrejriteņiem vai velosipēdiem! Āra rotaļlietas ir lieliski piemērotas ceļošanai vai pastaigām. Bērns jau ir noskatījis 60287 LEGO® City Great Vehicles Traktors – uzzini par to vairāk. Augstas kvalitātes rotaļlieta, par lielisku cenu– tieši tāds ir 60287 LEGO® City Great Vehicles Traktors.
Fotogrāfijā attēlotās preces krāsas var nedaudz atšķirties. Preces aprakstā sniegtai informācijai ir vispārīgs raksturs, tāpēc var nebūt norādīti visi preces parametri. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums pa e-pastu.

60287 LEGO® City Great Vehicles Traktors

Kods: 4040101-4955
Svītrkods: 5702016889727
1447
2199
14,47 €
14,47 €
Cena ir derīga tikai pērkot tiešsaistē.
Preču daudzums ir ierobežots. Atlaides nesummējas.
Piegāde
Bezmaksas Piegāde
Ātra piegāde 1-3 darba dienu laikā. Bezmaksas piegāde uz pasta automātiem, ja preču summa sasniedz 60 EUR un vairāk.
Saņemšana
Saņemšana nākamajā darba dienā.
Pasūtot līdz plkst. 12.00, saņemiet tajā pašā dienā bez maksas veikalā
Atvainojamies Pagaidām nav